2017. gada sarīkojumi un iecerējumi

Pēc gada būs Latvijas simtgades atzīmēšana, un ar to saistīsies sevišķas svinības, kā arī Kultūras ministrijas financiāls pabalsts sarīkojumiem. Rēķinoties ar nozīmīgu financiālu pabalstu, sākām plānot Aspazijas "Vaidelotes" turneju Valmieras teātŗa izpildījumā ar palielu aktieŗu skaitu. Bet pašlaik TILTAM nekādi papildu līdzekļi nav pieejami, un nekādi speciāli simtgades sarīkojumi nav paredzēti. Kad TILTA turneja ir izplānota un sarunāta, sarīkojumi tiek izziņoti TILTA mājas lapā www.tilts.org, kā arī laikrakstos "LAIKS", "LATVIJA AMERIKĀ" un elektroniskajā Austrālijas laikrakstā "LATVIETIS".

Pašlaik TILTS strādā pie sekojošo turneju īstenošanas:

  • Valmieras Drāmas teātŗa turneja ar H. Gulbja "Medību pils" J. Znotiņa režijā notiks 2017. gada rudenī ar sekojošām izrādēm: Vašingtona (8. sept.), Ņujorka (9. sept.), Priedaine (10. sept.), Bostona (13. sept.), Toronto (15. sept.), Klīvlande (16. sept.), Detroita (17. sept.), Kalamazū (20. sept.), Čikāga (?), Mineapole (24. sept.), Portlande (24. sept.), Sietla (27. sept.), Sanfrancisko (30. sept.), Losandželosa (1. okt.),
  • Ivara Cinkusa etnografiskā ansambļa Trio turneja ar Cinkusu, Šmiti un Rancāni tiek plānota 2017. gada novembrim Ņujorkā, Bostonā, Klīvlandē, Toronto, St.Petersburgā, Priedainē un vēl iespējamās trīs vietās ASV vidienē.
  • Pianista Andreja Osokina un dziedātājas Katrīnas Gupalo turneja ir iecerēta 2018. gada maijā; iespējamās vietas: Klīvlande, Mineapole, Sanfrancisko, Bostona, Vašingtona.
  • Rīgas saksofonu kvarteta turneja Arta Sīmaņa vadībā ir iespējama 2019. gada aprīlī ASV austrumu krastā un vidienē.
Site contents Copyright © 2018 Latvian Cultural Association TILTS (“Latviešu kultūras biedrība TILTS”). TILTS is a registered 501(c)(3) non-profit organization. Donations to TILTS are tax-deductible in the USA.
Site design/hosting by Pēters J. Vecrumba.